DM typu 1 ve 37 letech

Hanka | 09.11.2015

Dobrý den, je to již 3.měsíce co mi diagnostikovali DM1.V mých 37.letech tomu nemůžu uvěřit.Při mém nepravidelném réžimu,nočních směnách a fyzicky těžší práci asi je to možné.Byla jsem unavená, hodně pila, jedla a hubla. Tak jsem si zašla k obvodní ta mi změřila cukr a poslala na hospitalizaci do nemocnice. Z nemocnice jsem odcházela s inzulínem. A řikala si budu si píchat, dieta a bude mi fajn, nejsem jediná.Co bych k tomu chtěla říct. DM je jak na houpačce. Přemýšlela, že půjdu do práce a hle DM se zhoršila. Řešila jestli budu mít denní směny, místo nočních nebo jinou práci, stres a opět začala hubnout.Při výšce 180 cm, vážim sotva 60 kg. Nyní se dávám dohromady. Vaše stránky jsou úžasné,jak se stim vyrovnáváte, . Možná tim, že s tim léta žijete. Pořád si je pročítám. Možná je to tim,kdybych někoho znala a poradil-popovídal více o té nemoci, jak se s tim vyrovnává a tak. Přeji Vám ať se Vám stále daří. Ráda sem nahlédnu při problému.Hanka

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Věra Hýžová

Může Vás zajímat:

 Písnička: Sweet about...

Otázky a odpovědi

Jsou pro diabetika vhodné tzv. DIA nebo LIGHT výrobky?

DIA nebo LIGHT výrobky rozumíme potraviny, které neobsahují tzv. přidaný cukr (pozor, v některých případech jsou slovem LIGHT označeny výrobky se sníženým obsahem tuku, ale cukr obsahují).